Korraldame rahvusvahelist kaubavedu kogu maailmas. Tihe koostöö juhtivate laevatranspordiliinidega võimaldab meil pakkuda kõige soodsamaid hindu ja samal ajal tagada kaubaveo tingimuste ranget järgimist.
Mereveo peamisteks ja kõige nõudlikumateks suundadeks on kohaletoimetamine Hiinast, Aasiast, USAst, Lähis-ja Kaug-Ida, Euroopast Venemaale ja SRÜ riikidele.

Kauba meretransport on suhteliselt odav ja võimaldab transportida suures koguses kaupu või kaupu. Sellisel juhul on merelaevandus reeglina ainult logistikaahela lüli kaupade tarnimisel kliendile. Mitmete transpordiliikide kombinatsioon võimaldab meil tarnida kaupu mitte ainult lähte-sadamast sihtkohta, vaid ka uksest-ukseni.

Pakume täielikku teenuste valikut meretranspordi valdkonnas:
- impordi, ekspordi ja transiidi saadetised;
- konteinerite vedu konteinerites 20 '/ 40' dryContainer (DC), HighCube (HC), OpenTop,
FlatRack, REF, 45'HC;
- suuremahuliste ja projektilaevade meretransport;
- rühma kauba kohaletoimetamine (LCL konteinerites);
- sadamate veoste terminali käitlemine (käitlemine, karantiini kontroll, konsolideerimine, ladustamine, ladustamine ja kaupade turvalisus);
- lasti ohutuse kontroll ja inspekteerimine (uuring);
- veosekindlustus;
- impordi ja ekspordi tollivormistus;
- laevandusdokumentide täieliku pakendi kiire täitmine.

Meie spetsialistidel on ulatuslikud kogemused ja nad on hästi tundma kõik mereveo nõtked ja nüansid. Töötamine Vladivostoki, Vostochni, Peterburi, Klaipeda, Kotka, Tallinna, Riia, Odessa, Ilyichevski sadamatega võimaldab meil arendada parimat marsruuti ja tarnida lasti võimalikult lühikese ajaga.

Päring

Tasuta konsultatsioon

Saatke allalaadimine ja võimalikult lühikese aja jooksul arvutame teile teile tarnekulud.